Akce v r. 2020

Organizované otevřené akce pro r. 2020:

Zimní setkání Raideristů 2020 (uskutečněno).

Jarní budíček! – (s ohledem na opatření vlády proti šíření koronaviru je akce v původním termínu ZRUŠENA. V případě pozdějšího konání budou pozvánka s termínem a itinerář včas zveřejněny zde na stránkách, pravděpodobně však bude opětně naplánována na r. 2021, nebo později).

Poděbrady 2020 – oficiální zahájení moto sezóny (s ohledem na opatření vlády proti šíření koronaviru ZRUŠENO pořadatelem).

Na kus žvance (s ohledem na opatření vlády proti šíření koronaviru je prozatím akce odsunuta. V případě pozdějšího konání konání budou pozvánka s termínem včas zveřejněna zde na stránkách, eventuálně bude akce opětně naplánována na rok 2021, nebo později).

Českým pohraničím (vícedenní akce – s ohledem na opatření vlády proti šíření koronaviru je akce v původním termínu ZRUŠENA. V případě pozdějšího konání budou pozvánka s termínem a itinerář včas zveřejněny zde na stránkách, pravděpodobně však bude opětně naplánována na r. 2021, nebo později).

6. Česko-Slovenský Raider sraz 2020 (uskutečněno).

S kamarády na Keep respect 2020 (ZRUŠENO pořadatelem Keep respect).

South 2020 (uskutečněno).

Po prázdninách v sedle (pro r. 2020 ZRUŠENO).

Od “H” do “H” (pro r. 2020 ZRUŠENO).

 

Změna vyhrazena!


(S ohledem na aktuální počasí a časové možnosti nebývá vždy možné plánovat vyjížďky je dlouho dopředu a nemusí tedy být zveřejněny s velkým předstihem. Případně nemusí být zveřejněny vůbec a informace tak mohou být předány pomocí SMS, telefonicky, apod… )

1718588861