Odpověď na: Vyřazené příspěvky

Úvodní stránka Fóra Tlachárna Vyřazené příspěvky Odpověď na: Vyřazené příspěvky

#4737
Tosha752
Správce
Správce

    Níže přesunutý příspěvek jsem nesmazal čistě ze slušnosti a pouze jej přesunul sem.

    Pepka obsah našeho psaní asi nepochopil, přestože jsem se myslím dost snažil. Asi si neuvědomil, že moje “romány” jsou právě pro ty, kterým nemusí být věci jasné z jednoduššího popisu. To není kritika, ani výsměch, to je konstatovaný fakt. A skutečnost, že s něčím trávím čas nemusí ještě znamenat, že jím oplývám.

    Snaha o diplomatický přístup Pepkovi pravděpodobně nevyhovuje a pokud to tedy nemůže vydržet a má potřebu se v obsahu našeho dopisování dál hrabat – zde je na to prostor. Za sebe k tomu již co dodat nemám, nebaví mě to a nechci tím trávit další čas…

    Přesunutý příspěvek z 12.2.2018, 12.21 hod:

    Tome nezlob se ale musí zareagovat ,Není pravda že nemáš čas jak píšeš páč ty tvoje články jsou na knihy ,máš napsat ,Pepko neser ,nebo děkuji za tvé tláchání ,nikoliv to nemusíš rozepisovat na stránky .Tím tě nechci urážet ani bych si to nedovolil ! Rád čtu tvoje články a i od jiných členů, ale jak píšu vždy to zkrať ,vážím si tě a nejen tebe všechny co tu jsou ! Tím to ukončuji Tome .

    1721734309