5. ČSRS – check-in

Příjezd, check-in:

Check-in vždy od 14.00 do 20.00 hod – jak ve čtvrtek 6.6.2019, tak i v pátek 7.6., případně v sobotu 8.6.2019. Příjezdy účastníků individuálně, nebo v různých skupinkách podle toho, jak jsou jednotliví účastníci domluveni.

Kdo přijede, přihlásí se v recepci kempu Morava svým jménem a informací, že patří ke skupině „Raider sraz“ (což bude nejspíš i poznat 🙂 ). Přímo při příjezdu budou účastníkům předány klíče od ubytování.

Současně s předáním klíčů se provede nezbytná administrativa – tedy vyúčtování: V případech, kdy účastníkem zaplacená záloha byla nižší, než celková cena za ubytování, snídani a další služby, doplatí účastník Raider srazu příslušnou částku. Naopak – pokud účastník zaplatil zálohu vyšší – recepce kempu Morava přeplatek účastníkovi vrátí. V každém případě půjde o vyúčtování v CZK, neboť kemp nemá zařízenou pokladnu v Eurech. Nicméně věřím, že drobné Kč se dají utratit nejen např. za oběd, ale třeba také za kávu, či zmrzlinu během cest…  😉

V recepci kempu je možné platit hotově, či platební kartou.

Poznámka k vyúčtování: Peníze zaslané účastníky Raider srazu ze zahraničí v € dorazily na můj účet přepočtené v aktuálním kurzu snížené o bankovní poplatky. Ačkoli účastníci ze zahraničí hradili stejně vysokou zálohu, je možné, že díky její úhradě v různých obdobích mi s ohledem na aktuální kurz přišly na účet rozdílné částky. Každou připsanou platbu v Kč jsem rozdělil počtem osob (nocí) a tuto částku jsem připsal do souhrnu vyúčtování. Proto se může stát, že i účastníci se stejným počtem nocí a snídaní snídaně budou doplácet různě vysokou částku, nebo jim bude různě vysoká částka vrácena.

1716422779