4. ČSRS – stravování a další služby

V rámci Vámi zaslaných záloh je placeno ubytování + snídaně.  Poplatek místnímu úřadu, stejně jako poplatek za parkování nám majitel p. Zavadil odpustil, resp. zahrnul do ceny našich úhrad.

V areálu kempu Dešná je od dopoledních hodin otevřena místními oblíbená restaurace, vyhlášená svou domácí kuchyní. Doporučuji tedy vyzkoušet ji alespoň s večeří.

Snídaně:

Přímo v kempu od 8.00 hod do 10.00 hod.  (POZOR – Pro zájemce o účast ve Spanilé jízdě je domluvena výjimka a snídaně od 7.30 do 8.30 hodin!)

Obědy:

Předpokládá se, že účastníci se naobědvají během vyjížděk, ale restaurace v kempu je otevřená po celý den (kdyby např. pršelo).

Večeře:

Večeři lze v restauraci objednat od cca 15 hod. S tím, že poslední objednávka teplého jídla se musí uskutečnit do 21.00 hod. Poté je však nadále možné objednat “klasické hospodské pochutiny” typu nakládaný hermelín, cibulové kroužky, hranolky, domácí chipsy, utopenci, klobásy, atd.

Parkování v areálu:

S majitelem kempu je dohodnuto, že účastníci nemusí parkovat motocykly přímo na cestách v okolí chatek, ale mohou zaparkovat přímo vedle chatek. Je však třeba při tom dbát, aby z motocyklů neunikaly žádné provozní kapaliny (což nepředpokládáme). Kromě toho je nutné, aby i při krátkodobém parkování v areálu kempu Dešná byl vždy umožněn průjezd dalším hostům kempu, případně průjezd záchranné služby, hasičů, atd.

Další možnosti:

K dispozici bychom měli mít projektor, či plazmu s kvalitním ozvučením. Nakonec již letos pravděpodobně nestihnu připravit žádné video, nicméně pokud by někdo něco zajímavého měl – můžeme to využít a nechat běžet na projektoru.

Součástí areálu je také veřejné ohniště, kde si (pokud nebude pršet) můžeme rozdělat oheň a třeba si i něco upéct. Můžeme společně probrat program následujícího dne, anebo si jen společně vyměnit zážitky, či zkušenosti. V případě zájmu můžeme třeba v pozdních hodinách opéct buřty. Po domluvě s majitelem je budeme moci objednat, k dispozici jsou i “klacky” na opékání Také dřevo by mělo být v lesíku poblíž ohniště (lesík patří kempu a žádné další poplatky za dřevo bychom neměli platit).

Nebude-li vyloženě špatné počasí, mohli bychom také využít napuštěný vyhřívaný bazén, proto si nezapomeňte také plavky.

V areálu jsou i další možnosti vyžití, jako je např. multifunkční hřiště, trampolína, badminton, ping-pong, ap.

1716420718