5. ČSRS – upozornění

Obecné:

  • Naše základní pravidla, zveřejněná na našich stránkách jistě všichni znají.
  • Pokud jde o ubytování v kempu, je nutné dodržovat pravidla slušného chování, jakož i ubytovací pravidla kempu Morava.
  • Parkovat motocykly je sice možné vedle chatky, doporučuje se ale využít předem připraveného prostoru, vyhrazeného před motelem. Tento prostor by měl být ohrazen.
  • Doporučuji zamykat chatky i pokoje kdykoli je opouštíte. Nejen pro vlastní pocit, ale také proto, že v kempu nebudeme sami.
  • Nezapomeňte se na Raider sraz pojistit, nezapomeňte doklady, či svoje léky.
  • Dobře si zkontrolujte technický stav svých strojů.
  • Zopakujte si pravidla jízdy v koloně – to platí bez výjimky pro zkušené i méně zkušené jezdce.
  • Je vhodné prostudovat si také Provozní řád campu Morava, Návštěvní řád koupaliště, údaje o Obecné informační povinnosti, případně Platební a storno podmínky na stránkách kempu Morava.
  • V recepci kempu je možné platit hotově, či platební kartou.

Ubytování:

Jak v pokojích, tak i v chatkách je povlečeno, jsou tam ručníky a mýdlo. V případě ubytování se společnou sprchou je nutné si na recepci zakoupit žetony do sprch (20,- Kč / 4 min).

Jako ve většině jiných případů, také v kempu Morava se snaží co nejlépe využívat kapacity a ubytovávat co nejvíce lidí spolu. Mj. i proto, že na rozdíl např. od kempu v r.2018 – v kempu Morava neúčtují za jednotlivé pokoje, či chatky, ale skutečně za osoby. Přesto však jsou výjimky, kdy je nutné ubytovat některé osoby samostatně, např. single motorkářku, ap. Rád bych poděkoval kempu za vstřícný přístup a určitý nadhled, kdy není v těchto případech nutné ubytovací kapacitu (pokoje, či chatky) vytěžovat úplně.

Poznámka k ubytování:

Ubytovací pořádek jsem se jako vždy snažil udělat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Měl jsem při tom na paměti nejen přání jednotlivců s kým a kde chtějí být ubytováni, ale také mnoho dalších hledisek, která jsem se snažil shrnout do určitých pravidel pro ubytování. Nicméně ne vždy lze splnit všechna protichůdná hlediska stoprocentně. Ačkoli bychom asi na místě již nic nevyřešili, případné reklamace směřujte na mou hlavu – třeba jen proto, abychom se napříště pokusili dohodnout lépe.

Každopádně věřím v pochopení a toleranci. Pokud by někomu nevyhovovalo ubytování úplně stoprocentně – určitě jsem nechtěl někoho poškodit a snažil jsem se udělat co nejlepší kompromis v rámci možného… 😉

Stravování a občerstvení:

Stánek s občerstvením: V provozu do 22.00 hodin. Platí se ihned na místě, takže např. pivo bude možné vzít si sebou, např. k ohni. Dle předchozí domluvy by ve stánku měli mít zálohovatelné kelímky, takže je bude možné později vrátit.

Restaurace: Otevřeno do 22.00 hod, jídlo je možné objednat cca do 21.00 hod. Odnášení objednaného je zakázáno, objednávky se klasicky zapisují na účtenku, útrata se hradí při odchodu.

Bar Stolárna: V rámci Raider srazu je speciálně pro nás domluveno otevření baru Stolárna, který by měl nahradit restauraci, zavírající ve 22.00 hod. Ve Stolárně bude v provozu projektor a bude tam otevřeno tak dlouho, dokud bude dost lidí a dokud se bude rozumně objednávat. Neváhejte proto přijít – Stolárnu (stejně jako např. dřevo) máme dopředu uhrazenou.

Jako obvykle – ani v tomto kempu nebudeme sami a měli bychom tedy dbát slušnosti a ohleduplnosti vůči okolí. To by ostatně mělo platit i v případě, že bychom sami byli… Navíc se v době konání Raider srazu bude v jiné části kempu konat rockový festival s účastí punkových kapel. S organizátorem jsme vedli nějaká jednání ohledně prostoru, kde se budeme zdržovat my a kde se budou zdržovat příznivci punkové muziky, probrali jsme místo našeho parkování (bude “na očích”, ale viditelně odděleno páskou a celkově stranou a v jiné části kempu) a další záležitosti. Myslím, že při troše slušnosti (která je nám Raideristům blízká) vše proběhne v pohodě. Navíc organizátor bude mít vyčleněno několik lidí jako pořadatele a v případě jakýchkoli potíží se na ně bude možné obrátit.

POZOR! Zájemcům o účast pořadatel nabízí vstupenky za naprosto exkluzivní cenu 150 Kč za celý víkend (! – standardní vstupné činí 290 Kč na sobotu, nebo 430 Kč na dva dny). Festival je organizován jako benefice pro Fond ohrožených dětí, který spravuje Klokánky. Případní zájemci tedy nepřispívají “jen tak na něco”, ale mohou tímto pomoci ohroženým dětem.

Pořadatel dále nabízí oblečení německé značky EMP, které sice není specializováno na motorkáře, ale některé kousky mohou určitě nadchnout některé z nás – zvláště ty “drsnější a okovanější”. 😉 Je možné, že nějaký základní sortiment sebou pořadatel přiveze, takže se mohou zájemci podívat a vítáni budou zejména nakupující zákazníci.. 😉

1713188564