5. ČSRS – stravování a další služby

V rámci Vámi zaslaných záloh je placeno ubytování + snídaně.

V areálu kempu Morava je otevřena nejen restaurace (8.00 – 22.00 – snídaně pro Raideristy už od 7.15 hod – viz níže), ale také kiosek s otvírací dobou 10.00 – 20.00 hod. V kiosku lze objednat buřty na večerní opékání). Nadto se počítá také otevřením baru Stolárna (viz informace v pozvánce, v diskusích, atd.), který bude otevřen od 20.00, nejméně do 2.00 hod. (Jde pouze o to, aby nás bylo v baru dost a personál nemusel při menším počtu lidí zavřít… 😉 )

Snídaně:

Přímo v kempu oficiálně od 8.00 hod do 10.00 hod. (POZOR! – Abychom den neprospali a v pohodě stihli nejen krátkou Spanilou jízdu, ale i další program a vyjížďky, můžeme snídat již v době 7.15 – 8.00 hod. To platí zejména pro zájemce o účast na Spanilé jízdě, proto zájemci o splečné svezení přijďte včas, Spanilá jízda nemůže čekat.

Obědy:

Předpokládá se, že účastníci se naobědvají během vyjížděk, ale restaurace v kempu je otevřená po celý den (kdyby např. pršelo). Také v okolí jsou dobré hospody (jelikož jsem místní, zájemcům jich několik rád doporučím…)

Večeře:

Večeři lze v restauraci objednat od cca 15 hod. S tím, že poslední objednávka teplého jídla se musí uskutečnit do 21.00 hod (restaurace zavírá ve 22.00 hod., ale od  20.00 hod. je již otevřen bar Stolárna).

V restauraci kempu je možné platit hotově, či platební kartou.

Parkování v areálu:

Je dohodnuto, že účastníci mohou zaparkovat přímo vedle chatek, doporučuje se však zaparkovat v prostoru “před motelem”, kde k tomu bude určen prostor, který by navíc měl být obehnán páskou.

Další možnosti:

V baru Stolárna bychom měli mít k dispozici projektor, na kterém by měla běžet nějaká jednoduchá prezentace fotografií, případně neupravených videí (protože na stříhání a další úpravy opravdu není čas…). Pokud někdo měl nějaké zajímavé fotky či videa a chtěl je dát k dispozici pro promítání – ozvete se – můžeme to využít a nechat běžet na projektoru.

Součástí areálu je také veřejné ohniště, kde si (pokud nebude pršet) můžeme rozdělat oheň a třeba si i něco upéct. Můžeme společně probrat program následujícího dne, anebo si jen společně vyměnit zážitky, či zkušenosti. V případě zájmu můžeme třeba v pozdních hodinách opéct buřty. Budeme je moci objednat v kiosku, k dispozici budou také  “klacky” na opékání.

Další možnosti v kempu:

  • Nebude-li vyloženě špatné počasí, bude již pravděpodobně otevřený bazén (80,- Kč), nezapomeňte si proto také plavky.
  • Také je možné využít např. Beach volejbalový kurt (200,- Kč za pronájem kurtu)
  • Další sportovní náčiní (badbinton, ping-pong, ap.) je k dispozici na recepci

 

POZOR! V jiné části areálu kempu bude probíhat hudební festival Punkheartfest. Pokud by měl někdo zájem o účast, pořadatel nám nabídl vstupenky za zcela mimořádnou cenu 150 Kč za celý víkend (! – standardní vstupné činí 290 Kč na sobotu, nebo 430 Kč na dva dny). A dodávám, že festival je organizován jako benefice pro Fond ohrožených dětí, který spravuje Klokánky. Případní zájemci tedy nepřispívají “jen tak na něco”, ale mohou tímto pomoci ohroženým dětem.

Pořadatel dále nabízí oblečení německé značky EMP, které sice není specializováno na motorkáře, ale některé kousky mohou určitě nadchnout některé z nás – zvláště ty “drsnější a okovanější”. 😉 Je možné, že nějaký základní sortiment sebou pořadatel přiveze, takže se mohou zájemci podívat a vítáni budou zejména nakupující zákazníci.. 😉

1716419039