4. ČSRS – Vyjížďky

Raider sraz 2018 – jak to bude s vyjížďkami?

Plánování vyjížděk, zastávek a Spanilých jízd:

Vzhledem k tomu, že je již rozhodnuto o místě ubytování a tedy i Raider srazu, rád bych informoval, že se již také začíná plánování tras vyjížděk, zastávek a Spanilých jízd na páteční a sobotní program. Jakmile budou jízdy naplánovány, zveřejním je.

Může se stát, že letos nebude organizována společná vyjížďka. V roce 2017 nám větší svezení pokazilo počasí – i tak však byla připravena vyjížďka ve dvou skupinách, protože při velkém množství jezdců je společná jízda poměrně dost nebezpečná (zvláště když spolu jezdci nejezdí příliš často, navzájem se neznají a každý má jinou úroveň zkušeností).

V úvahu připadá mnoho variant od stavu „beze změn“ (naplánovaná společná jízda všech účastníků – obdobně jako v předchozích ročnících), přes rozdělení účastníků RS do více skupin, až např. po naplánování více tras. Je jasné, že drtivá většina z nás chce zažít krásný pocit svezení s kamarády – navíc v co největším počtu našich krásných strojů. Navíc cestou budou připraveny různé zajímavé zastávky, samozřejmě se počítá se zajištěním občerstvení během cesty, atd… Pokud dle počtu přihlášených nevymyslíme nějaký rozumný kompromis – počítá se minimálně s nějakou „Spanilou jízdou“ – „na kávu či dortík“, „na večeři“, apod.

 

1716423155