Poděbrady 2019 – zahájení sezóny (uskutečněná akce)

Předpovědi počasí na sobotu 13.4.2019 neslibovaly žádné zázraky. Také odezva zájemců byla tentokrát mizivá. Nicméně všichni víme, že jsou motorkáři a „motorkáři“. Jeden z nás (ale neprásknu který) dokonce napsal SMS, že by moc rád přijel, ale že na motorkách „neexistuje zima, ale pouze špatně oblečený motorkář…“ Takže mi nezbylo než se zeptat, proč se tedy pořádně neoblékne?

S ohledem na počasí jsme tedy vyrazili na tradiční „Zahájení sezóny v Poděbradech“ s jediným věrným (a dobře oblečeným) motorkářem Jankou. V průběhu dne jsme se setkali s dalšími kamarády přímo v Poděbradech. Větší část kamarádů letos ani nejela a ze zbývajících zhruba polovina přijela „civilně“ – tedy například autem. Z pravověrných motorkářů však dorazil např. Ruda z Hradce, s kterým jsme se setkali ještě na benzínce v Poděbradech.

Letošní zahájení sezóny nebylo sice deštivé, ale o to bylo chladnější. Proto i naše přítomnost na místě byla krátká, udělali jsme pár fotografií, potkali se s pár kamarády, dali si kávu a vyrazili jsme domů. Ani na pověstnou zmrzlinu nedošlo… Snad tedy příští rok bude lepší počasí.

Zde je odkaz na galerii ze zahájení sezony v Poděbradech a DISKUSE k této akci je k nalezení zde.