Zimní setkání Raideristů 2018

„Zimní setkání Raideristů“

V sobotu 3.3.2018 se v Praze uskuteční další  „Zimní setkání Raideristů“, letos s podtitulem „lehké motorkářské mecheche“. Zváni jsou nejen Raideristé, ale také přátelé a příznivci Raiderů, včetně např. batůžků.

S ohledem na dojezdové vzdálenosti opět předpokládám, že této akce se zúčastní spíše motorkáři z menší vzdálenosti, nicméně zváni jsou všichni, kteří mají chuť vidět se s kamarády uprostřed motorkářům nepřející zimy. A věřím, že nám setkání toto dlouhé období zkrátí…

Sejdeme se 3.3.2018 v Praze na Smíchově. Parkování je ideální v podzemních garážích OC Smíchov (o víkendu 5 hodin zdarma)

Poznámka: Ačkoli se dnes dá z nejvzdálenějších koutů Čech dojet do Prahy cca za dvě hodinky (a zpátky kupodivu taky… ), mohou si zájemci (zejména ti z větší vzdálenosti) zajistit ubytování v Praze a v okolí.

Každopádně doporučuji včasnější oběd, protože náš program začíná již ve 13.00 hodin.

Předpokládaný program (počítá s časovými rezervami):

12.50 – 13.00: Sraz účastníků (před východem do ulice Kartouzská (plánek zde)

13.00 – 16.00: Odpolední program (připraveno více variant, proto zde nyní nezveřejňuji. Ostatně i troška překvapení může okořenit… Jednu z variant zvolíme hlavně dle počasí. Určitě se ale projdeme po Praze.. )

16.00 – 17.00 (plus minus): Přesun auty do Vršovic do dohodnuté restaurace (zvolil jsem ji mj. i kvůli možnosti něco přehrát na displeji na zdi, cesta je tam na cca 15 – 30 minut)

17.00 – … ?: Ve večerních hodinách se dle nálady a vzdálenosti domů rozloučíme…