„Ryby a buggy“ (uskutečněná akce)

V sobotu 30.9.2018 jsme uskutečnili vyjížďku „Ryby a buggy“.

Počáteční ranní skluz se nám podařilo do Trutnova výrazně zmenšit a po dojezdu do městečka Kudowa-Zdrój jsme byli téměř srovnaní s itineřářem.  Bohužel ve smažírně ryb nestíhali úplně ideálně a tak jsme na obědě strávili delší dobu, než jsme čekali. A to jsme měli štěstí, že nejvíce lidí tam začalo přicházet až po našem příjezdu.

Dále jsme jeli Polskem na vyhlídku Soltysia Kopa, kde jsme se vyfotografovali a pokračovali krásnou cestou na Lasowku a Mostowice, kde jsme přejeli hranici a dál si užívali trasu do Bartošovic v Orlických Horách, Rokytnici v Orlických Horách a Rychnov nad Kněžnou, kde jsme rychle natankovali. Pak jsme se ještě svezli přes Kostelec nad Orlicí a Borohrádek do Horního Jelení, kde jsme se krátce zastavili na závodech RC buggyn.

Tam na nás čekali další kamarádi a protože se rychle přibližoval podvečer, ukončili jsme oficiální část jízdy přímo v Horním Jelení. Zbytek skupiny – hlavně ze středočeského kraje zamířil ještě přes Pardubice a Rohovládovu Bělou do Poděbrad a ačkoli se nám končit nechtělo – museli jsme se s nastupující tmou rozjet domů…

Díky za pohodový den všem dorazivším  a díky také sršňům za zajištění bezpečného průjezdu křižovatkami.

Na tomto odkazu mohou zájemci nalézt fotografie z vyjížďky „Ryby a buggy“.

DISKUSE o uplynulé akci